,

10 najdroższych toalet na świecie.

Ile można dać za kilka minut codziennego luksusu?

Gdyby pieniądze nie były problemem, wydalibyście fortunę na toaletę? Luksusowe miejsce do spełniania potrzeb fizjologicznych wydaje się ostatnią rzeczą, na która ludzie chcieliby wydać pieniądze, jednak znajdą się tacy, dla których nie jest to nic dziwnego. Spędzamy tam kilka minut dziennie, więc czemu nie robić tego w luksusie? Oto 10 najdroższych sedesów na świecie.

10. Starck C Duravit – 3 tys. $

Ceramiczna toaleta pokryta jest specjalnym materiałem, który pozwala utrzymać ją w najlepszej czystości. Dodatkowo posiada automatycznie otwieraną deskę i mechanizm podwójnego spłukiwania.

9. English Trellis Design by Kohler – 3,7 tys. $

Jeśli mamy parę tysięcy na wydanie możemy pomyśleć o tej klasycznej, angielskiej toalecie. Zarówno na muszli jak i spłuczka ozdobione są starym, angielskim wzorem.

8. Purist Hatbox by Kohler – 4,1 tys. $

Toaleta zaprojektowana specjalnie dla osób kochających minimalizm. Posiada wiele technologicznych dodatków, a także nie wymaga montażu zbiornika z wodą.

7. Toto Neorest 600 – 5 tys. $

Jedna z najbardziej zaawansowanych technicznie toalet. Posiada bezprzewodowy pilot, którym możemy sterować takimi funkcjami jak: podgrzewanie siedziska, zmiana temperatury wody i inne. Dodatkowo wyposażona jest w automatyczne systemy otwierania i zamykania klapy oraz słukiwania.

6. INAX USA – 5,9 tys. $

Nie wiem kto chciałby sterować podświetleniem muszli klozetowej, ale jeśli jesteś jedną z takich osób, ta toaleta jest dla Ciebie. Dodatkowo można wybrać ulubiony utwór, który będzie nam towarzyszył podczas załatwiania potrzeby fizjologicznej.

Na następnej stronie toaleta za 19 mln $

Artykuł posiada wiele stron, kontynuuj czytanie na następnej: