,

Nie wyrzucaj starych prześcieradeł. Oto 10 genialnych sposobów jak wykorzystać je na nowo

Co jakiś czas pozbywasz się starego prześcieradła i kupujesz nowe. Nie oznacza to jednak, że musisz spisywać je od razu straty. Już za chwilę przekonasz się, że stare prześcieradło możesz wykorzystać na wiele sposobów. Nie możesz tego przegapić!

 

 

To rozwiązanie spodoba się każdemu maluchowi.

Zabawki Twojego dziecka są dosłownie wszędzie? To rozwiązanie pomoże Ci uporać się z tym problemem raz na zawsze.

Stare prześcieradło przyda się również w ogródku jako skuteczna ochrona przed przymrozkami. Twoje rośliny w końcu będą bezpieczne.

Niepotrzebne prześcieradła pomogą Ci również w aranżacji mieszkania. Dzięki nim możesz stworzyć dekoracyjny dywanik. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego projektu, koniecznie zajrzyj tutaj.

Choć początkowo może wydawać się to totalną abstrakcją, prześcieradła mogą posłużyć również jako materiał na piżamę. Tkaniny tego typu są miękkie i przytulne, dlatego też świetnie nadadzą się na strój do łóżka. Szczegółowa instrukcja już na Ciebie czeka.

Przebywanie na świeżym powietrzu ma same plusy. Dlaczego więc od czasu do czasu nie uciąć sobie drzemki na łonie natury? Z tym hamakiem będzie to bajecznie proste.

Jeśli Twój maluszek lubi bawić się na zewnątrz, a Ty chcesz zapewnić mu skuteczną ochronę przed słońcem i insektami, trafiłaś w odpowiednie miejsce.

Stare prześcieradła sprawdzą się również jako nowe zasłony. Jeśli jesteś ciekawa jak je zrobić, zajrzyj tutaj.

Prześcieradło przyda się także podczas wypoczynku na plaży. Ja jak najbardziej jestem na tak, a Ty?

Twój pupil będzie zachwycony!