,

Opublikowali zdjęcia ze zmarłym synkiem w ramionach, aby podnieść świadomość na temat tej choroby

Te przejmujące zdjęcia pokazują moment, kiedy to 8-miesięczny Harry zmarł w na rękach swojej mamy. Widać na nich, że ciało dziecka jest opuchnięte i wręcz nie do poznania, a na kończynach pojawiły się ciemne wybroczyny.

Chcieli podnieść świadomość na temat zapalenia opon mózgowych.

Rodzice chłopca postanowili opublikować te zdjęcia po to, aby świadomość innych rodziców, na temat tej strasznej choroby, była większa.

Ograniczyć ryzyko lub zapobiec zapaleniu opon mózgowych typu B można wykonując profilaktyczne szczepienia. Niestety, dla małego Harry’ego było już za późno…

Opublikowaliśmy te zdjęcia, ponieważ ludzie nie mają do końca świadomości, jak niebezpieczne jest zapalenie opon mózgowych i co może z niego wyniknąć… To straszne, ta choroba pustoszy człowieka w oczach. Dosłownie zjada go.

Daily Mail/Mercury Press
Daily Mail/Mercury Press

Rodzice musieli podjąć bardzo bolesną decyzję, o odłączeniu chłopca od maszyn podtrzymujących życie, po tym jak okazało się, że infekcja poważnie uszkodziła jego mózg.

Daily Mail/Mercury Press
Daily Mail/Mercury Press

Podjęliśmy taką decyzję, ponieważ nie chcieliśmy, aby nasz kochany syn dłużej cierpiał. Przyszedł ksiądz, pobłogosławił go i wtedy Harry’ego odłączono. To był ten moment, ten w którym zmarł. Odszedł w moich ramionach…

Artykuł posiada wiele stron, kontynuuj czytanie na następnej: