,

Wszyscy myśleli, że mężczyzna jest otyły. Ale podczas operacji, lekarze odkryli coś szokującego

Roger Logan cały czas musiał wysłuchiwać obelg kierowanych w jego stronę. Słyszał, że jest tłustą świnią i wygląda obrzydliwie. Ze względu na swoją wagę nie mógł się ruszać i tłuszcz z okolic brzucha przemieścił się w dół i wyglądało to tak jakby mężczyzna miał ogromną torbę miedzy nogami

Roger czuł się bardzo źle we własnym ciele. Zawsze porównywał to do tego, jakby między nogami nosił worek z cementem.

57-letni Amerykanin ostatnie cztery lata spędził wyłącznie w fotelu. Ze względu na swoją masę ciała ciężko było mu się w ogóle poruszać.

Przestał prowadzić swój ukochany sklep z antykami w Gulfport w stanie Mississippi i zapomniał, jak to jest mieć normalne życie. Każdy lekarz, z którym Roger konsultował swój przypadek, mówił, że to wina otyłości.

Co więcej, żaden lekarz nie chciał go operować, tłumacząc, że za dużo waży i istnieje ryzyko, że zabieg może się nie udać i mogą pojawić się komplikacje.

Ponieważ nikt nie chciał mu pomóc, Roger stał się przygnębiony. Przestał jeść i pić i musiał zostać przyjęty do szpitala z powodu niewydolności wątroby i odwodnienia. Jego żona nie traciła nadziei i cały czas szukała kogoś, kto odważyłby się im pomóc. W końcu trafiła na kalifornijskiego lekarza, który już zajmował się podobnym przypadkiem i był gotowy pomóc.

Roger musiał jechać w furgonetce i dopasowanym do swoich wymiarów fotelu. Podróż zajęła prawie 40 godzin. Gdy dojechali na miejsce okazało się, że nie tylko otyłość była problemem.

Okazało się, że mężczyzna w swoim brzuchu miał olbrzymiego guza, który urósł do niewyobrażalnych rozmiarów. Rósł przez lata i żaden z lekarzy nie zorientował się, że

Artykuł posiada wiele stron, kontynuuj czytanie na następnej: