,

4-latek umiera po tygodniu od kąpieli w basenie. Rodzice nie mogą uwierzyć w przyczynę.

Jeśli jednak dziecko wraca po kąpieli do domu, rozmawia i zachowuje normalnie i nagle umiera a jego rodzice słyszą od lekarzy, że przyczyną śmierci było…

Kąpiel w wodzie niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw. Teraz w okresie letnim zdarza się duża ilość utonięć.

Jeśli jednak dziecko wraca po kąpieli do domu, rozmawia i zachowuje normalnie i nagle umiera a jego rodzice słyszą od lekarzy, że przyczyną śmierci było utonięcie, to przeżywają tym większy szok.

YOUTUBE

Tak było w przypadku 4-letniego Frankiego. Chłopiec bawił się w basenie pod pilnym okiem matki. Przez moment zachłysnął się wodą ale po odkaszlnięciu wody, która nalała mu się przez usta i nos, wrócił do zabawy. Normalnie mówił, bawił się i nic nie zaniepokoiło jego rodziców.

PEOPLEDOTCOM

Dopiero po kilku dniach stał się apatyczny, nie mógł oddychać, wydawał się zmęczony, męczył go kaszel. Jego rodzice zupełnie nie kojarzyli objawów z kąpielą w basenie. Podejrzewali, że to objawy infekcji.

Kiedy poczuł się słaby i poszedł położyć, obudził się nagle. Czuł się bardzo źle i płakał, że boli go w klatce piersiowej. Rodzice wezwali pogotowie, zabrano chłopca do szpitala, gdzie konieczna była reanimacja. Ale niestety się nie powiodła. Chłopiec zmarł a sekcja wykazała, że przyczyną było utonięcie.

Artykuł posiada wiele stron, kontynuuj czytanie na następnej: