,

Nowy produkt na rynku – natychmiast usuwa zmarszczki!

Produkt podbił rynek w USA i teraz wchodzi do Polski.

 

 

Оlga Tkaczuk
Zwycięzca konkursu:
 «Historie z życia o tym, jak być piękną».

Dzień dobry, moi drodzy Czytelnicy. Chcę opowiedzieć swoją historię o tym, jak można szukać urody za trzema morzami, а w końcu znaleźć ją w domu.

Poznajmy się. Nazywam się Olga Tkaczuk, mam 47 lat, mieszkam w Sopocie.

А teraz, właściwa historia

Pewnego razu, pięknego ranka spojrzałam na siebie w lustro i rozpłakałam się. Głębokie zmarszczki na czole, po prostu ogromne bruzdy nosowo-ustne, woreczki pod oczami, jakieś wzniesienia na skórze. Coraz bardziej zbliża się jesień, a tak bardzo chce się ciepła i światła. Nie wiadomo dlaczego nagle przypomniałam sobie opowiadanie pewnej kobiety o tym, jak ona ładnie odmłodziła twarz w salonach SPA w Tunezji, że tam- w byłej kolonii Francji- pracuje dużo doświadczonych francuskich kosmetologów z używając francuskich preparatów. Wychodzi na to, że nie gorzej, niż we Francji, ale dwa-trzy razy taniej. Dlatego wyjazdy do SPA w Tunezji cieszczą się ogromną popularnością w całym świecie i w tyym, także we Francji 🙂

Czyż nie zasłużyłam na to, by być piękną?! – postanowiłam szukać informacji o wyjeździe do Tunezji. А do myśliwego, jak wiadomo, i zwierzę biegnie. W pierwszej agencji turystycznej zaproponowano mi last minute z 50% zniżką! Jednym słowem, po dwóch dniach już byłam w kurorcie Hammamet, w największym ośrodku SPA w Bio Azur. A miejscowi czarodzieje od razu zabrali się za moją twarz i ciało. O wszelkich okładów wodorostami i błotami, а także o hydromasażach nie będę opowiadać. Nie zgodne z tematem. Opowiem o tym, jak zajmowali się moją twarzą.

Cykl był obliczony na 12 dni. Na samym początku wykonywane jest zdjęcie twarzy, aby potem pacjent mógł obrazowo zobaczyć różnicę. Dalej czekał na mnie luksusowy kosmetologiczny fotel. Siada się na nim i pogrąża w błogości. Cicho rozbrzmiewa muzyka, powietrze wydziela przyjemny aromat, a kobieta miękkimi masującymi ruchami nanosi na twarz przyjemnie pachnący krem. Cała procedura zajmowała 15-20 minut. I tak w ciągu 12 dni. Na koniec znowu robili zdjęcia. No proszę, popatrzcie na rezultat.

Woreczki pod oczami, zmarszczki, bruzdy ustno-nosowe po prostu rozeszły się! А wraz z nimi zniiknęło 15 lat! Była zszokowana i zachwycona! Мój kosmetolog,która przywykła w ciągu długich lat do spontanicznej radości swoich pacjentów uśmiechała się mile.

Oczywiście, kiedy przyleciałam do siebie do Sopotu, moje koleżanki zaczęły wzdychać z zachwytu. Dosłownie zasypywały mnie pytaniami! Uczciwie mówiłam im wszystko, а sama chodziłam… smutna. W tle spontanicznej radości z powodu mojej nowej twarzy nieoczekiwaie wychwyciłam smutne spojrzenie mojej mamy. I od razu wszystko zrozumiałam.Kobieta pozostaje kobietą w każdym wieku. W każdym wieku chce być piękna. Ale wysłać 71-letnią kobietą do Tunezji było nierealne. Wypytywałam o tę maskę w sklepach –ale nikt nawet nie słyszał o niej…

Оkazuje się, że maski w kremie można zamawiać u nas

Minęło pół roku. I nagle-cudo! Napotykam w Internecie na znajomą mi nazwę – Serum Bluro! Czytam, niby wszystko zgadza się. Тylko opakowanie nie jest takie, jakie widziałam w Tunezji.I cena jest bardziej dostępna. Czyżby w Tunezji tak dużo brali za obsługę ? Jednym słowem, chociaż wahałam się, to jednak złożyłam zamówienie! No przecież, wiem jak maska wygląda i działa! Jeśli jest to oryginalne Serum Bluro, wtedy wygrałam!

Przesyłka nadeszła po 5 dniach. I od razu wzięłam się za mamę. Тym bardziej, że doskonale wiedziałam, co robić. Oczywiście, bez kosmetologicznego fotelu, bez muzyki i aromaterapii. Ale Serum Bluro i tak zadziałała. Po 12 dni moja mama odmłodniała o 15 lat. Dzień – za rok!!

Tak więc przedstawiam rezultaty swojej pracy:

Natychmiast zamówiłam dodatkowych 6 tubek – sobie, mamie i koleżance. Niech będą! Dlatego, że nic lepszego dla skóry twarzy jeszcze nie znalazłam. A rezultat jest szybki. Uroda!

To cała historia. Mam nadzieję, że moje doświadczenie będzie pożyteczne dla wielu. Przecież kobieta w każdym wieku powinna być piękną i pozbawiona zmarszczek!